کارتن سازی و بسته بندی

کارتن سازی و بسته بندی

صنعت کارتن سازی و بسته بندی از مهمترین صنایع کاربردی می‌باشد که استفاده های بسیار در بخش های مختلف دیگر به صورت مستقیم و به صورت غیر مستقیم از آن می‌شود. یکی از مهم ترین عملکرد های آن در دنیای امروزی بسته‌بندی کالا است که اغلب صنایع تولیدی به منظور نگهداری کالاها و محصولات تولیدی از آن استفاده می‌کنند. کارتن سازی و بسته بندی توسط دستگاه ها، ماشین آلات مخصوص و مواد اولیه مختلف در کارخانجات و شرکت های کارتن سازی و بسته بندی انجام شده و شیوه ها و روش های گوناگونی در این زمینه به کار گرفته می شود.

 
 

 

 

گروه تبلیغات فکر سوم در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه‌ی فروش ورق کارتن و تولید کارتن آغاز نمود و هم‌اکنون توانسته‌ایم با یک دهه فعالیت در این زمینه به پیشرفت‌های چشم‌گیری دست یابیم. گروه تبلیغات فکر سوم هم‌اکنون توانسته با بروزرسانی دستگاه‌های چاپ و تولیدی خود، ده ها فرصت شغلی را ایجاد نموده و تولیدات خود را در زمینه چاپ، کارتن سازی و بسته بندی محصولات گوناگون افزایش داده و نیز فعالیت و همکاری خود را در سراسر ایران گسترش دهد.

با توجه به اهمیت بسته‌بندی محصولات در چند سال اخیر و آغاز همکاری با شهرهای دیگر، گروه تبلیغات فکر سوم نیز در تلاش بوده تا بتواند بروزترین محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد و بتواند پاسخگوی نیاز ایشان باشد.

در ابتدای فعالیت، تنها فروش ورق کارتن و تولید کارتن از خدمات این گروه بوده است اما اکنون توانسته ایم عرصه فعالیت خود در زمینه: تولید انواع کارتن (۳لایه، ۵لایه و…) تولید جعبه مقوایی، کارتن لمینتی و کارتن دایکاتی با انواع چاپ رنگی و ساده، فلکسو و افست، افزایش دهیم و همچنین با جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود با صدها شرکت و برند معتبر همکاری داشته و هر ساله همکاری خود را با شرکت‌های دیگر در شهرهای گوناگون افزایش دهیم.

برای راهنمایی بیشتر و استعلام قیمت جعبه با کارشناسان فروش گروه تبلیغات فکر سوم در ارتباط باشید .