درباره ما

درباره ما

گروه تبلیغات فکر سوم با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های مدرن و روش‌های نوین در تبلیغات، به مشتریان خود راهکارهایی نوین برای ارتقای کسب‌وکارهایشان ارائه می‌دهد. همچنین، با تکیه بر تجربه و دانش فنی کارشناسان خود، این شرکت به طور مداوم خدمات خود را بهبود می‌بخشد و سعی در ارائه خدماتی با کیفیت و حرفه‌ای دارد.

ما به پشتوانه بیش از ۴۰ سال تجربه در صنعت تبلیغات، بهره گیری از کمک نیروهای خلاق، جوان و توانمند، در اختیار داشتن آتلیه طراحی و عکاسی، چاپخانه ای مدرن و کارتن سازی مجهز تلاش میکنیم بخشی از نیازهای مخاطبین را حل نماییم.

امروز گروه تبلیغات فکر سوم از امکانات ۱۳ ورق ماشین چاپ CD در زیر یک سقف استفاده میکند. در بخش لیتوگرافی، ما از وجود دو دستگاه لیتوگرافی مگنوس (۸۰۰ کداک فول اتوماتیک با کاست ۵۰۰ تایی) بهره می بریم که هر دو آنها به پانچ مجهز هستند.

گروه تبلیغات فکر سوم در بخش عملیات پس از چاپ خود از سه دستگاه سلفون کشی استفاده می نماید. یک دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک دو کاره (سرد و گرم) و دو دستگاه سلفون کشی تمام اتوماتیک حرارتی، ماشین های این بخش را تشکیل می دهند.

در قسمت پوشش های پس از چاپ گروه تبلیغات فکر سوم دو دستگاه یووی تمام اتوماتیک (ساکورایی سایز ۵/ ۴ و ۲ ورقی)، یک دستگاه یووی سیلندری (دو ورقی)، یک دستگاه سیلک یووی نیمه اتوماتیک به علاوه یک دستگاه طلاکوب (تمام اتوماتیک هایدلبرگ) در حال کار است.

یک دستگاه دایکات ۵/ ۴ و دو ورقی تمام اتوماتیک بوبست (ماشین ساخت کشور چین است که در بازار به طرح بوبست معروف است)، یک دستگاه دایکات ۹۰×۶۰ و دو دستگاه پوشال گیر تمام اتوماتیک در بخش دایکات مجموعه وجود دارند و به همراه ۳ دستگاه برش، یک دستگاه پاکت سازی (تمام اتوماتیک) و دو دستگاه پانچ کارت ویزیت دورگرد BOSCH (که برای کارت ویزیت های دورگرد استفاده می شود و ساخت کشور آلمان) بخش اصلی مجموعه را تکمیل می کنند.

همچنین در واحد کارتن سازی، با استفاده از تجهیزات مدرن امکان تولید روزانه ۱۰۰۰ متر کارتن مهیا شده است. تولید انواع کارتن سه لا، پنج لا، دایکات و لمینیتی تا سایز ۲۴۰ از جمله خدمات مجموعه می باشد.